Pelit Collection

1991 yılında Ankara’da kurulan ve ilk günden bu yana moda severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilen Matmazel Markasının, satış hakkını aldık. Pelit Collection adıyla 2021 yılında Ankara, İstanbul yolu üzerinde Türkiye’nin en büyük Matmazel mağazasını açtık.

Her kesime ve her zevke hitap eden Pelit Collection, Markaları sizler için bir araya getirdi. Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunabilmek için 7/24 online aynı zamanda haftanın 7 günü 10:00-20:00 saatleri arasında mağazamızda hizmet sunmaktayız.

Pelit Collection’da satılan ürünler yerli ve ithal üretimdir. Tüm ürünlerimiz, siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrolden geçmektedir.

Mağazamızda; Matmazel, Guess, Love Moschino, Marc Jacos ve Michael Kors markaları bulunmaktadır. Ürünlerimiz tamamen orijinal ve ithaldir. Dünya markalarında size sunulan en güzel hizmet ise piyasadaki en uygun fiyatlara ve çeşit fazlalığına ulaşabilmek mümkündür.

Pelit Collection, her gün büyük bir heyecan ile yenilikleri takip eden, sizler için çeşit fazlalığına önem veren ve işini severek yapan, müşteri memnuniyeti odaklı bir işletme olmayı amaçlar.

Lütfi Doğan PELİT

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR